ABB Mecenasem Polskiej Architektury

mecenas2016ABB zwiększa bezpośrednią współpracę z architektami. To odpowiedź na potrzeby dynamicznie zmieniającego się rynku budownictwa mieszkaniowego oraz inwestycji w budynki użyteczności publicznej. Coraz większe wymagania użytkowników skłaniają architektów do sięgania po najnowocześniejsze technologie. ABB wychodzi naprzeciw ich potrzebom, ułatwiając dostęp do informacji na temat produktów i systemów poprawiających efektywność energetyczną, bezpieczeństwo i komfort użytkowania domów i biur.

Nasza współpraca z architektami trwa od kilkunastu lat, a w tym roku dodatkowo przystąpiliśmy do programu Promujemy Polską Architekturę. To Konkurs dla Młodych Architektów organizowany przez miesięcznik Builder pod patronatem Stowarzyszenia Architektów Polskich. Ogólnopolskie przedsięwzięcie, w ramach którego młodzi architekci realizują zadania konkursowe, uwzględniając w swoich pracach technologie oferowane przez wiodące na rynku firmy.

Jako Mecenas Konkursu dla Młodych Architektów rekomendujemy do wykorzystania w projektach konkursowych nowy system ABB-free@home – inteligentny dom w smartfonie lub tablecie, który oprócz wygody daje domownikom znaczące oszczędności w eksploatacji oraz większe bezpieczeństwo.

Konkursowi towarzyszy program edukacyjny, podczas którego uczestnicy uczą się jak projektować, wykorzystując dostępne na rynku nowoczesne rozwiązania techniczne, wspierające efektywność energetyczną, bezpieczeństwo i komfort użytkowania budynków. Przewidziano cztery edycje warsztatów. Pierwsza odbyła się 15 marca br. i przyciągnęła prawie 580 uczestników. Najbliższe spotkanie odbędzie się 12 maja br. w warszawskich Złotych Tarasach.

znacznik

FEGA POLAND SP. Z O.O.

UL. WAGONOWA 5-7

53-609 WROCŁAW

GODZINY OTWARCIA

PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK 7:00-16:00