Kopos Elektro: Puszka KPL 64-50/2LD

KPL 64-50/2LD to nowa puszka do ścian pustych (np. do ścian gipsowo – kartownowych). Produkowana jest technologią podwójnego wtrysku przy jednoczesnym użyciu twardego i miękkiego PVC. Instalacja odbywa się w identyczny sposób jak instalacja pozostałych puszek do ścian pustych z oferty Kopos.

Najważniejszą zaletą tej puszki jest możliwość łatwego i szybkiego stworzenia otworu przelotowego w puszce co ułatwia sprawną instalację kabli lub rurek, otwór automatycznie dopasowuje się do różnych wymiarów wprowadzanych elementów.

Puszka posiada wydłużone krawędzie do wygodniejszego montażu i dokładniejszego ustawienia w ścianie gipsowo-kartonowej.  Produkt wyposażony jest w śruby Ø3×35 z plastikową stópką do szybkiego montażu oraz z dwiema śrubami Ø3×25 do montażu osprzętu elektrycznego, które po dokręceniu chowają się poniżej kołnierza puszki. Oba rodzaje śrub są samogwintujące.

Puszka KPL 64-50/2LD wyposażona jest w przegrodę co umożliwia rozdzielenie obwodów elektrycznych. Przegroda zawiera miękką część aby ułatwić  wzajemne połączenie obu przestrzeni w obrębie puszek.

materiał PVC
kolor żółty
samogasnący tak, w ciągu 30 s
odporność termiczna 5 – +60 °C
klasa reakcji na ogień materiału podłoża A1-F
waga 57 g
certyfikaty EN 60 670-1
składowanie ČSN 64 0090

znacznik

FEGA POLAND SP. Z O.O.

UL. WAGONOWA 5-7

53-609 WROCŁAW

GODZINY OTWARCIA

PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK 7:00-16:00