Nowa linia kanałów podparapetowych Rapid 45-2

Nowa generacja Rapid 45-2 łączy symetryczne formy, powtarzalność kolorów, jakość, elastyczność i funkcjonalność w jeden system. Kształtki nakładane i ruchome pozwalają na praktyczne prowadzenie instalacji w budynkach administracyjnych, powierzchniach handlowych oraz w przemyśle.

System dostępny jest w wykonaniu z PCW (RAL 9010 czysta biel/RAL7035 jasnoszary) oraz Aluminium.

Modułowa budowa, zasada łączenia na zatrzaski, bezpośredni montaż osprzętu w module 45×45 mm w profilu bez użycia dodatkowych akcesoriów gwarantuje szybkość i oszczędność prac monterskich oraz możliwość elastycznych zmian w przyszłości. Wysoka odporność na udary mechaniczne 5J zapewnia dodatkową żywotność systemu.

Oferta kanałów została rozszerzona o nowe wymiary. Kanały w wykonaniu z PCW oraz aluminium są teraz dostępne w szerokościach 100 mm (pojedynczy), 130 i 165 mm (podwójny), z PCW dodatkowo 160 mm (potrójny). Wykonane w kanale z PCW owalne otwory ułatwiają jego wypoziomowanie w przypadku montażu ściennego. Kanały dwu- i trzykomorowe mają fabrycznie wbudowane przegrody pozwalające na rozdzielnie np. linii zasilających od transmisji danych. Dodatkowo, w każdym z wymiarów możemy samodzielnie wprowadzić przegrody w spodzie kanału. Fabrycznie kanały zapakowane są w samoprzylepną folię, niezawodnie zapobiegającą zadrapaniom i zabrudzeniu podczas transportu i montażu.

Kanały Rapid 45 są przebadane i zgodne z aktualnymi normami europejskimi EN 50085-2-1.

Przegląd systemu

Montaż

znacznik

FEGA POLAND SP. Z O.O.

UL. WAGONOWA 5-7

53-609 WROCŁAW

GODZINY OTWARCIA

PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK 7:00-16:00