Zapytaj nas o produkty Arca i Tempo od Fibox!

FIBOXXDnia 23.05.2016 r. w oddziale wrocławskim FEGA Poland odbyło się szkolenie produktowe marki FIBOX, które skierowane było do pracowników naszej firmy. Producent od blisko 40 lat oferuje szeroki zakres standardowych obudów z tworzyw sztucznych do zastosowań w przemyśle elektrotechnicznym i elektronicznym.

Szkolenie poświęcone było dwóm grupom produktowym, które znajdują się na półkach wrocławskiego magazynu:

  • Fibox Arca
  • Fibox Tempo

Fibox Arca to grupa szafek poliwęglanowych do stosowania w trudnych warunkach. Ich odporność na  temperatury wynosi od -40 °C do 80 °C w sposób ciągły, a z uszczelką silikonową nawet do 120 °C. Cechuje je wysoki stopień ochrony IP66 (wg. Normy EN60528) oraz wytrzymałość mechaniczna IK10 (wg. Normy EN60439). Szafki są odporne na promieniowanie UV i posiadają 8 letnią gwarancję materiału, więc bez problemu możemy stosować je na zewnątrz. Do każdej szafki w zestawie znajduje się stalowa ocynkowana płyta montażowa oraz szablon do szybkiego montażu.

Druga grupa produktów Fibox Tempo to obudowy wykonane z tworzywa ABS. Przeznaczone są do montażu wewnątrz. Ich stopień szczelności wynosi  IP65, natomiast wytrzymałości IK07.

Głównymi zaletami obu produktów jest łatwość  obróbki oraz montażu.  W tego typu szafkach i obudowach  nie ma również zakłóceń sygnałów, np. WI-FI w porównaniu do standardowej szafki metalowej. Producent oferuje również na zamówienie modyfikacje szafek, takie jak: wykonanie ekranowania w szafce,  profesjonalne otworowanie, czy też wykonanie projektu podgrzewania lub chłodzenia szafki. Produkty Fibox są zatem bardzo ciekawą alternatywą dla innych metalowych szafek i warto wziąć je pod uwagę przy wykonywaniu projektu.

 

Autor tekstu

Łukasz Kaźmierczak

sprzedawca w oddziale wrocławskim

znacznik

FEGA POLAND SP. Z O.O.

UL. WAGONOWA 5-7

53-609 WROCŁAW

GODZINY OTWARCIA

PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK 7:00-16:00